Ünlü ekonomist Enver Erkan 35 yaşında hayatını kaybetti

Ekonomi dünyasının ünlü isimlerinden Dinamik Yatırım Menkul Değerler Başekonomisti Enver Erkan geçirdiği rahatsızlık sebebiyle 35 yaşında hayatını kaybetti.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

Dinamik Yatırım Menkul Değerler Başekonomisti Enver Erkan, geçirdiği ani rahatsızlık sonrası bir süredir tedavi gördüğü Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Daha önce GCM Yatırım ve Tera Yatırım’da çalışan Erkan, son olarak Dinamik Yatırım Menkul Değerler’de Başekonomist olarak görev yapıyordu.

Erkan’ın cenazesi pazar günü memleketi Rize’de defnedilecek.

AÇIKLAMA GELDİ

Erkan'ın ölümüyle ilgili olarak Dinamik Yatırım Menkul Değerler'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Geçirdiği ani rahatsızlık nedeniyle bir süredir hastanede tedavi görmekte olan çalışma arkadaşımız, Dinamik Yatırım Menkul Değerler Başekonomisti Enver Erkan'ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz. Başımız sağolsun. Merhumun cenazesi 3 Eylül Pazar Günü memleketi Rize’de toprağa verilecektir. Cenaze merasimi ile yer ve zaman bilgileri netleşince sevenleri ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."

ENVER ERKAN KİMDİR?

Enver Erkan 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Enver Erkan, 2006 yılında Vehbi Koç Vakfı Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans öğrenimini Doğuş Üniversitesi İngilizce Ekonomi ve Finans bölümünde burslu olarak yaptı. 2011’de bu okuldan derece ile mezun oldu.

Kariyerine başladığı ALB Menkul Değerler’de 3 yıl boyunca araştırma uzmanı olarak görev yaptı. Bu süre içinde birçok kanalda program konuğu oldu ve canlı bağlantılar gerçekleştirdi.

Aynı zamanda yazılı basında da yorumları ve analizleri ile yer aldı. Yazılı ve görsel basında halen düzenli olarak ekonomi ve piyasalar üzerine yorumları yer almaktadır. 

ENVER ERKAN NEDEN ÖLDÜ?

Dinamik Yatırım Menkul Değerler Başekonomisti Enver Erkan, geçirdiği ani rahatsızlık sonrası bir süredir tedavi gördüğü Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol