Folkart Narlıdere'deki yangında yasak aşk iddiası!

İzmir’in Narlıdere ilçesinde Folkart’a ait sitede çıkan yangın büyük panik yarattı. Can kaybının yaşanmadığı büyük yangının tamamen söndürülmesi sabaha kadar sürdü.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

 

Yangının çıkış sebebiyle ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken emniyet ve itfaiyenin çalışmaları sürüyor.

Egedesonsöz sitesinde yer alan haberde gazeteci – yazar Nedim Atilla’nın iddiasına yer verildi. Habere göre karısının ihanetini yakalayan bir kişi, yangın söndürme sistemini kapatıp evi ateşe verdi, yangın hızla büyüdü.

'YASAK AŞK YÜZÜNDEN YANGIN ÇIKARILDI' İDDİASI ORTAYA ATILMIŞTI

Yangının sebebi araştırıldığı süreçte Gazeteci Nedim Atilla’nın yaptığı açıklama dikkat çekmişti.

Atilla, “Bir adam evini ateşe vermiş. Oradan büyümüş. Karısını bir adamla yakalamış. Yakın bir arkadaş grubumdan bir kişi özel nedenlerden dolayı dairenin kasıtlı ateşe verildiğini söyledi. Aynı kişinin yangın söndürme sistemini önceden kapattığı konuşuluyor” ifadelerini kullandı

FOLKART’TAN AÇIKLAMA

Bu arada Folkart tarafından yangına ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, “Dün akşam Folkart Narlıdere’de saat 21.30 sıralarında, nedeni henüz belirlenemeyen bir yangın başlamış, kamu kuruluşlarımızın çalışmaları ile gece yarısı kontrol altına alınmıştır. Yangın 4 bloktan oluşan sitemizin tek bloğunda 40 daireyi etkilemiştir. Öncelikle çok üzgün olduğumuzu vurgulamak isteriz. Can kaybı yaşanmamış olması en büyük tesellimizdir. Tüm ev sahiplerimize ve bölge halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yaşadığımız olayda yangına neyin sebep olduğu resmi kurumlar tarafından araştırılmaktadır ve sonuçları kamuoyu ile paylaşılacaktır. Biz bu süreçte Folkart Narlıdere sakinlerimizin yanında durarak, dayanışma kültürümüzü sürdüreceğiz. Yangının söndürülme sürecinde, site sakinlerimizin ve bizim yanımızda olan, tüm kişi, kurum ve kuruluşlara şükranlarımızı sunarız” denildi.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol