Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlendi: Ulan Orhan, ulan Orhan...

Cumhurbaşkanı ve AKP :Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara mitinginde alanındakilere bir video izletmek isterken yaşanan teknik arıza nedeniyle danışmanı Orhan Karakurt'a "Ulan Orhan, Ulan Orhan" diyerek tepki gösterdi.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

Millet İttifakı dün İzmir'de miting gerçekleştirirken, AKP de Ankara'da seçmeniyle buluştu. Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef alan Erdoğan, Ankara'daki susuzluk sorununu Melih Gökçek'in çözdüğünü savunarak görevden aldığı Gökçek'i övdü.

Erdoğan, "Gelirken bir billboard gördüm, Ankara daha iyi hizmete layık diyor. Dün baktım İzmir’de de bay bay Kemal bunu yazmış İzmir’e iyi hizmete geliyoruz diyor. İstanbul için de aynı şeyi söylüyor. İstanbul’a Ankara’ya 4 yılda ne yaptınız. İzmir bir yağmur görmesin. CHP’yi tanımak istiyorsanız 3 kelime yeter. Çöp, çukur, çamur" diye konuşan Erdoğan, "Ankara susuz değil miydi? Burada da Melih kardeşimizin gayretiyle Ankara’yı susuzluktan kurtardık. Bunları biliyorsunuz, bunları bilmeyenlere hatırlatmak şart" ifadelerini kullandı.

Teknik aksaklık ve mikrofon kazası: "Ulan Orhan, ulan Orhan...

Erdoğan'ın mitingdeki konuşması sırasında teknik bir aksaklık da yaşandı. Hazırlanan bir klibi izletmek isteyen Erdoğan, "Bir görün... Savaş Ay'ı da rahmetle analım" dedi.

Bu sözlerin ardından Erdoğan videonun yayına verilmesini bekledi ancak bir türlü yayına girilemedi. Bu esnada yayına Erdoğan'ın; danışmanı Orhan Karakurt'a "Ulan Orhan, ulan Orhan" dediği sesler yayına yansıdı.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol