Muammer Güler'in yeğenine güzellik merkezinde saldırı!

Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in yeğeni E.T.A., doğum çatlaklarını gidermek için gittiği güzellik merkezinin hatalı işlemi nedeniyle yaralandı. Daha sonra da merkezin sahipleri ve çalışanları tarafından darp edildiğini belirterek şikâyetçi oldu.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in yeğeni, bir güzellik merkezinin sahipleri ile çalışanlarının saldırısına uğradığı belirterek suç duyurusunda bulundu.

Birgün'den İsmail Arı'nın haberine göre, Muammer Güler’in 38 yaşındaki E.T.A. isimli yeğeni, doğum nedeniyle vücudunda oluşan çatlakları gidermek için İstanbul’un Bahçelievler ilçesindeki Desmo isimli güzellik merkezine gitmeye başladı.

Ancak kısa süre sonra vücudunda yaralar oluştu ve ağrıları başladı. Muayene gittiği Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki uzmanlar ise güzellik merkezinin hatalı işlem yaptığını ifade etti.

Güzellik merkezinin sahipleri, aylarca oyaladıkları E.T.A. ile 15 Nisan tarihinde görüşmek istedi. Görüşmeye giden E.T.A., üç kadının saldırısına maruz kaldı. 17 Nisan’da Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı suç duyurusunda yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Mağduriyetimi anlatarak giderilmesini istedim ancak beni sürekli olarak oyaladılar. 15 Nisan’da tekrar güzellik merkezine gittim. Yeniden mağduriyetimi anlattım. Talebimin reddedilmesi üzerine güzellik merkezinden ayrıldım, binanın önüne çıktım. Arkadaşımı arayıp yaşadıklarımı anlatıyordum… Güzellik merkezinin yetkilileri olduğunu bildiği iki kadın, ‘Sen bizi şikâyet mi edeceksin? Bunun hesabını sana soracağız. İnşallah engelli kızın ölür, geberir’ diyerek küfür ve hakaretler ettiler. Ardından da tekme ve yumruklarla beni kasten yaraladılar. Şüpheliler beni darbederken plakasını alamadığım bir aracın sürücü koltuğunda oturan üçüncü bir kadın bana tekme atıp saçımı çekti. Her üç şüpheli de beni darbederken çevredeki vatandaşlar beni kurtardı. Can havliyle kaçarak oradan uzaklaştım, meydandaki polislerin yanına gittim. Ardından hastaneye giderek darp raporu aldım. Vücudumda kalıcı iz oluşturacak şekilde yaralanmama neden olan, daha sonra da beni kasten yaralayan, tehdit ve hakaretlerde bulunan Nurcan Ç. İle diğer iki kadından şikâyetçiyim.”

Güzellik merkezi ise iddiaları reddetti.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol