Mafya düğününde halay çeken milletvekili kim?

Ayhan Bora Kaplan'ın oğlunun sünnet düğünü görüntüleri bugün en çok konuşulanlar arasında yeralıyor. Düğündeki halay görüntüleri arasında bir de milletvekili bulunuyor.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

İYİ Partili milletvekili Adnan Beker yeraltı dünyasının düğününde halay çekerken görülüyor.

Mafya lideri Ayhan Bora Kaplan'ın oğlunun sünnet düğününe İYİ Partili isimler de katılmış. İYİ Partili vekil Adnan Beker ve Ankara İl Başkan Yardımcısı Gürhan Kocaman da düğünde yeraltı dünyasıyla halay çekmiş.

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yakınlığıyla bilinen mafya lideri Ayhan Bora Kaplan’ın yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanması sonrası ortaya çıkan düğün görüntüleri yeniden tartışılıyor.

Ayhan Bora Kaplan’ın oğlunun sünnet düğününe ilişkin ortaya çıkan görüntülerde yeraltı dünyasının öne çıkan isimlerinin orada olduğunu gösteriyordu.

Bu kez de Ayhan Bora Kaplan ile birlikte, İYİ Parti milletvekili Adnan Beker ve İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Gürhan Kocaman’ın kol kola halay çektiği görüntüler ortaya çıktı.

Sünnet düğününe yeraltı dünyasından katılan isimler arasında en çok göze çarpanlardan biri de ‘Hells Angels’ isimli çetenin lideri ve insan kaçakçılığı, uyuşturucu satışı, fuhşa zorlama, saldırı, gasp, haraç toplama, sahte evrak düzenleme gibi çeşitli suçlara konu haberlerle anılan Necati Arabacı oldu. Necati Arabacı yaklaşık 500 bin liralık altın taktı.

Göze çarpan isimlerden bir diğeri de Barış Çakıcı oldu. Barış Çakıcı’nın, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin “dava arkadaşım” dediği, suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı’nın yeğeni olduğu biliniyor.

Ayhan Bora Kaplan hakkında bu sabah tutuklama kararı verilmişti.

Ellerinde kalaşnikof silahlarla TRT önünde verdikleri pozla gündeme gelen mafya lideri Ayhan Bora Kaplan’ın gözaltına alınması yankı uyandırmıştı. 

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol