Fenerbahçe Stadı'nda 6 milyonluk Dilan Polat ve Engin Polat locasına kayyum atandı

Engin Polat ve Dilan Polat soruşturması Fenerbahçe’ye uzandı. Hapse giren çiftin Kadıköy’deki locasına da kayyum atandığı ortaya çıktı.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

Engin Polat-Dilan Polat çifti soruşturmasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Masterhaber’de Ercan Öztürk’ün haberine göre Engin Polat’ın şirketleri üzerinden Fenerbahçe Ülker Stadyumu’ndan bir sezonluğuna sponsorluk anlaşmaları hariç 200 bin euro ödeyerek kiraladığı locaya da kayyum atandı.

Polat çiftine ait 27 şirkete atanan kayyumlar, Polat çiftinin locasını sezon sonuna kadar kullanabilecekler. Trabzonspor maçına kadar Fenerbahçe’nin İstanbul’daki bütün maçlarını locadan takip eden Polat çiftinin sponsorluk anlaşmaları da kulüp tarafından iptal edilmişti.

Geçtiğimiz hafta oynanan Trabzon maçında locanın boş kaldığı öğrenildi.

KAYYUM LOCAYA!

Locaların sezonluk kirası 150 bin euro ile 250 bin euro arasında değişiyor. Polat çiftinin locasının sezonluk kirası 200 bin euro. Locayı bir yıllığına kiralayan Engin Polat ile Dilan Polat Fenerbahçe voleybol takımlarıyla sponsorluk anlaşması yaptı. Engin Polat, sponsorluk anlaşmasını sosyal medyadan ‘Daha yeni başlıyoruz’, Dilan Polat da ‘Sarı meleklerimiz ile sponsorluk anlaşmamız hayırlı olsun. Bol enerciler’ diyerek duyurmuştu. Polat ailesi, yakın dostlarıyla birlikte İstanbul'daki maçlarda locadan bol bol story atıyorlardı. Master Haber'e konuşan kulüp yetkilisi, ‘ Localar sezon başlarken satılıyor. Localar şirketler adına kiralanıyor. Dolayısıyla o loca da şirket adına kiralandı. Locaları sezon sonuna kadar şirketin yönetiminde kim varsa onlar izleyebilir’ diye konuştu. 

GALATASARAY DA VAR

Polat çifti sadece Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda boy göstermemiş. Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçında Dilan Polat’ın sahibi olduğu ve satış hizmetlerini durdurduğu iddia edilen "Rise & Shine Kozmetik" şirketinin de reklam verdiği ortaya çıkmıştı.

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Hatayspor U konuk ettiği maçta, stadyumdaki reklam panolarında Engin Polat'ın reklamları dönmüştü. İki kulüp de soruşturma altında olan şirketlerle sponsorluk anlaşmalarını iptal etti.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol