40 yıllık eşini hasta olunca terk eden Ayhan Sicimoğlu, tekne almış

İddialara göre, Sicimoğlu, iki yıl önce sadece Zeynep Akar'ı ilgi ve bakıma muhtaçken terk edip onun hayata küsmesine ve tedaviyi bırakmasına sebep olmakla kalmamış, bir de giderken eşiyle ortak hesaplarından yüklü miktarda para çekmiş.

  • | Son Güncelleme:
  • | İş'te Gündem

Ayhan Sicimoğlu, sosyetik isimlerden Zeynep Akar ile 40 yıl önce evlenmişti. Çift, bu süreçte Akar Ailesi'ne ait yalıda yaşayıp Paris'teki evlerinde keyif sürdü. Ancak dört yıl önce Akar'ın beyninde tümör çıktı.

Tedavi sürecine sadece 2 yıl dayanan ünlü müzisyen, "Bundan sonra sana ailen baksın" deyip eşini terk etti. Vefasız müzisyen bir daha eşini arayıp sormadı, Akar ise hayata küstü. Sicimoğlu sadece bununla da kalmadı, bir de giderken eşiyle ortak hesaplarından yüklü miktarda para çekmiş. 

GÜNAYDIN yazarı Bülent Cankurt konuyu köşesine taşıdı.

Önceki gün Ayhan Sicimoğlu'nun, 40 yıllık eşi Zeynep Akar'ı, beyin ameliyatı geçirip ilgi ve bakıma muhtaç olunca, bir süre baktıktan sonra "Yeter artık bundan sonra ailen baksın" diyerek terk ettiğini yazmıştım.

Büyük yankı uyandıran haberim üzerine çifte yakın çevrelerden onlarca telefon aldım. Hepsi Sicimoğlu'nun, Türkiye'nin en zengin ailelerinden olan Akar Ailesi'nin kızı olan Zeynep Akar ile evliliği sayesinde lüks bir hayat yaşadığını ve Akar Ailesi'nin nüfuzunu kullanarak bugünkü kariyerini yaptığını iddia etti.

Ayrıca sosyetede bomba bir iddia daha konuşuluyor. İddialara göre, Sicimoğlu, iki yıl önce sadece Zeynep Akar'ı ilgi ve bakıma muhtaçken terk edip onun hayata küsmesine ve tedaviyi bırakmasına sebep olmakla kalmamış, bir de giderken eşiyle ortak hesaplarından yüklü miktarda para çekmiş.

Bu arada geçen yıl satın aldığı ve Ege ve Akdeniz'de sefa sürdüğü yelkenlisini de, ortak hesaptan çektiği o paralarla aldığı konuşuluyor. Vallahi pes!!!

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol
Adınız, Soyadınız:
E-posta adresiniz:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz
X

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

İş dünyasının gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, siyaset, teknoloji ve life style haberler.
E-Mailin ile Ayrıcalıklı Üye Ol, ilk Sen haberdar ol