Olay boşanmada iki yeni gelişme
Olay boşanmada iki yeni gelişme

16 Ağustos 2013 Cuma   07:42

Kemal-Feryal Gülman çifti; oğulları Aslan'a, 6 Eylül'deki boşanma davası öncesi yeni okul buldu. Aslan; İsviçre'ye gidiyor. Davanın kilit ismi Tuluğ Bolverdi ise ailesi tarafından yurt dışındaki akrabalarının yanına yerleştirildi!
 
ASLAN ARTIK İSVİÇRE'DE YAŞAYACAK!

Sosyete dünyasında şok etkisi yaratan Feryal-Kemal Gülman çiftinin boşanma davasında geri sayım başladı. Feryal Gülman'ın "Aldatıldım" diyerek eşine açtığı 200 milyon liralık ihanet davası 6 Eylül'de görülecek. Aile bu süreçte oğulları Aslan'ın üzerine titriyor.

28 AĞUSTOS'TA YOLCU

Lise eğitimine Koç Lisesi'nde devam eden Aslan'ın kaydı İsviçre'ye alındı. Aslan; lise 3'üncü sınıfa İsviçre'deki The Tasis School'da devam edecek. Bu yüzden de 6 Eylül'deki boşanma davası öncesi Türkiye'den ayrılacak. Aslan, 28 Ağustos'ta İsviçre yolcusu.

TULUĞ AİLE KARARIYLA YURT DIŞINDA

Feryal Gülman'ın, eşini ayartmakla suçlayıp dava açtığı Tuluğ Bolverdi cephesinde de sürpriz bir gelişme oldu. Genç kızın babasının "Ailece bir oyuna kurban gittik" sözleri, ortalığı karıştırdı. Medyanın ilgisinden bunalan aile; kızları Tuluğ'un göz önünde olmaması için onu yurt dışındaki bir akrabalarının yanına yerleştirdi.

SabahSayfa Adresi: http://www.istegundem.com/haber/Olay-bosanmada-iki-yeni-gelisme/46807