Can Tanrıyar'a "Açık fermuar" dayağı
Can Tanrıyar'a "Açık fermuar" dayağı

4 Şubat 2013 Pazartesi   08:37

Can Tanrıyar'ın burnu, unutkanlığı yüzünden kırılmış! Ünlü yapımcı, sarhoş gittiği çorbacıda tuvalet çıkışı fermuarını açık unutup o halde yan masaya gidince suratına küllük yemiş!

03.30'DA ÇORBACIDA

Can Tanrıyar; cuma akşamı gittiği Etiler'deki Sarıhan Gusto adlı çorbacıda saldırıya uğramış ve burnu kırılmıştı. Ünlü yapımcı, o haldeki fotoğrafını Twitter'a koyup olaydan eski eşi Petek Dinçöz ve onun annesinin sorumlu olduğunu ima etmişti. Ancak olayın perde arkasından başka bir detay çıktı! Tanrıyar, o gece mekana 03.30'da gitmiş, yemek siparişini verip tuvaletin yolunu tutmuş.

DOĞRU KARAKOLA

Tanrıyar, tuvalet çıkışı karşı masada oturan kadınlı- erkekli bir grubun yanıda gidip "Ne bakıyorsunuz, sizi Petek mi gönderdi?" demiş. Ancak o an Tanrıyar'ın çekmeyi unuttuğu fermuarını gören kadınlardan biri çığlığı basmış. Masadaki erkek de önündeki küllüğü Tanrıyar'a fırlatmış. Olay sonrası Tanrıyar, mekanın sahibiyle karakola gidip küllük atan müşteriden şikayetçi olmuş.

GÖRÜNTÜLER EMNİYETTE

Can Tanrıyar'a küllük atan müşterinin ailesiyle İstanbul'a eğlenmeye gelen İzmirli bir vatandaş olduğu öğrenildi. Etiler Karakolu ise olayın ardından mekandan kamera kayıtlarını istedi.

Sinan Özdeincik/SabahSayfa Adresi: http://www.istegundem.com/haber/Can-Tanriyar-a-Acik-fermuar-dayagi/45026